  3. Měnič napětí Victron Energy MultiPlus-II 48V/8000VA/110A-100A
Měnič napětí Victron Energy MultiPlus-II 48V/8000VA/110A-100A
PROSÍM NEPŘEHLÉDNĚTE: V případě objednávky více komponent k Vaší instalaci nabízíme individuální ceny. Nabízíme i kompletní instalace, sledujte více na www.zeustechnics.cz nebo na facebooku.  Hybridní DC-AC měnič a nabíječka Multiplus-II 48V 8000VA  Hybridní měnič a nabíječka Multiplus-II v sobě kom... celý popis
Dostupnost
Skladem 4 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:123479
EAN kód:8719076050568
SVT kód:SVT31543
Váha:40kg
Rozmery:642 x 363 x 206 mm​
Výrobce:Victron Energy B.V.
  • Kompletní specifikace
    Skladem 4 ks
    / ks
Kompletní specifikace
Nabízíme i kompletní instalace, sledujte více na www.zeustechnics.cz nebo na facebooku.
Hybridní DC-AC měnič a nabíječka Multiplus-II 48V 8000VA
Hybridní měnič a nabíječka Multiplus-II v sobě kombinuje funkce produktů MultiPlus a MultiGrid.
Má všechny funkce jednotky MultiPlus a navíc možnost připojení externího proudového čidla pro funkce PowerControl a PowerAssist s optimalizací vlastní spotřeby (max. 100A).
  ESS Systémy pro skladování energie
  Jeden AC vstup
MultiPlus-II je vybaven jedním AC vstupem pro připojení distribuční sítě, nebo např. generátoru.
  Dva AC výstupy
  Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou se dvěma výstupy pro nabíjení baterie.
Kromě tohoto, MultiPlus-II může nabíjet i druhou baterii pomocí nezávislého výstupu dobíjení určeného např. pro startovací baterie generátoru s maximálním nabíjecím proudem 4 A. MultiPlus-II je určen pro nabíjení všech typů olověných, alkalických i lithiových baterií.
  Prakticky neomezený výkon díky paralelním provozu
Až 6 jednotek MultiPlus-II může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu.
  Trojfázový provoz
Tři jednotky stejného typu mohou být nakonfigurovány pro třífázový provoz s fázovým posunem. Ale to není všechno, až 6 paralelně řazených jednotek může tvořit jednu fázi. Třífázový systém tak může sestávat až z 18 jednotek se souhrnným trvalým výstupním výkonem 43,2 kW / 54 kVA a nabíjecím výkonem 630 A.
  Unikátní vlastnosti funkce PowerControl a PowerAssist
  Solární energie
  Vzdálený monitoring a konfigurace systémů
Doporučujeme proto tento model používat hlavně na ostrovních aplikacích.
  Technické parametry
  • PowerControl & PowerAssist: Ano
  • Přepínač: 100A
  • Maximální vstupní proud AC: 100 A
Měnič​
  • Rozsah vstupního napětí 38 - 66 V
Výstup
  • Výstupní napětí: 230 VAC ± 2%
  • Frekvence: 50 Hz ± 0,1% (1)
  • Cont. výstupní výkon při 25 ° C (3): 8000 VA
  • Cont. výstupní výkon při 25 ° C: 6400 W
  • Cont. výstupní výkon při 40 ° C: 5500 W
  • Cont. výstupní výkon při 65 ° C: 4000 W
  • Maximální zdánlivý příkon: 8000V
  • Špičkový výkon: 15000W
  • Maximální účinnost: 95%
  • Výkon nulového zatížení: 29 W
  • Nulový výkon v režimu AES: 19 W
  • Výkon nulového zatížení v režimu vyhledávání: 3 W​
Nabíječka
  • Vstup AC: rozsah vstupního napětí: 187-265 VAC
  • Vstupní frekvence: 45 - 65 Hz
  • 'Absorpční' napětí náboje: 57,6 V
  • Napájecí napětí 'plovoucí': 55,2 V
  • Režim skladování: 52,8 V
  • Maximální nabíjecí proud akumulátoru (4): 110 A​
Obecné
  • Pomocný výstup: Ano (50 A)
  • Snímač vnějšího střídavého proudu (volitelný): 100 A
  • Programovatelné relé (5): Ano
  • Ochrana (2): a - g
  • Univerzální com. port: Ano, 2x
  • Zapnutí a vypnutí na dálku: Ano
  • Rozsah provozních teplot: -40 až + 65 ° C (chlazení s ventilátorem)
  • Vlhkost (nekondenzující): max. 95%
Skříň
  • Materiál a barva: ocel, modrá RAL 5012
  • Krytí: IP22
  • Připojení baterie: Dva šrouby M6
  • 230 V AC připojení: šroubové svorky 13 mm² (6 AWG)
  • Hmotnost: 40 kg
  • Rozměry: 642 x 363 x 206 mm